Najnowocześniejszy w pełni syntetyczny olej silnikowy R8 POWER MAX stworzony w oparciu o specjalną kompozycję baz olejowych z zastosowaniem unikalnej technologii MAX POWER. Przeznaczony do smarowania najnowocześniejszych silników benzynowych i wysokoprężnych z turbodoładowaniem oraz do silników posiadających układ pompa - wtrysk. Dzięki zastosowaniu wyjątkowej technologii MAX POWER zapewnia uzyskanie maksymalnej mocy silnika.

Karta produktu

Półsyntetyczny olej silnikowy R8 Durable HIGH PROTECTION wyprodukowany jest w oparciu o bazy syntetyczne, gwarantuje doskonałą i długotrwałą ochronę nowoczesnych silników pracujących w ciężkich warunkach eksploatacyjnych. Znajduje zastosowanie w silnikach zasilanych gazem LPG jak również wyposażonych w katalizator spalin. Gwarantuje łatwy rozruch silnika w niskich temperaturach.

Karta produktu

Wysokiej jakości olej półsyntetyczny R8 2-STROKE przeznaczony do stosowania w silnikach dwusuwowych z mieszankowym systemem smarowania oraz do wzmacnianych silników o pojemności skokowej cylindra od 20 do 500 cm3. Stosowany w silnikach motocykli, samochodów, skuterów śnieżnych, wodnych i pił łańcuchowych.

Karta produktu

Najnowszej generacji, syntetyczny olej silnikowy R8 ECONOMIC V LONG LIFE jest olejem pozwalającym na zmniejszenie zużycia paliwa i oleju, wydłużone przebiegi między wymianami, a także ochronę środowiska naturalnego. Gwarantuje optymalną pracę i pełną ochronę silnika w każdych warunkach eksploatacji. Najnowocześniejsza formulacja low SAPS (obniżona zawartość popiołu siarczanowego, siarki i fosforu) zapewnia doskonałe parametry oleju, redukuje ryzyko zużycia zaworów, zapewniając jednocześnie lepszą kontrolę osadów. Przyczynia sie do redukcji osadów cząstek stałych na fitrach DPF oraz zmniejsza możliwość zatrucia katalizatorów w silnikach z zapłonem iskrowym.

Karta produktu

Wielosezonowy olej mineralny R8 Standard HIGH PERFORMANCE opracowany z myślą o silnikach samochodów osobowych i dostawczych, intensywnie eksploatowanych w ciężkich warunkach cyklu miejskiego (stop and go). Nowoczesna technologia produkcji oleju oraz zastosowanie odpowiednich dodatków funkcjonalnych gwarantują wyrózniające właściwości smarne oraz ochrone i niezawodność pracy silnika. Jest mieszalny z innymi olejami silnikowymi tego typu.

Karta produktu

Płyn do chłodnic wyprodukowany w opraciu o klikol etylenowy. Zapewnia ochronę systemów chłodzenia, zarówno zimą jak i latem. Dzięki nowoczesnej formule produkcji (pakiecie dodatków) zapewnia ochronę części aluminiowych chłodnic, innych części metalowych, uszczelek oraz części gumowych. Spełnia wymogi wiodących producentów samochodów.
Okres przydatności: 3 lata od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Karta produktu

Zimowy płyn do spryskiwaczy 4l. i 2l. Wysokiej jakości płyn przygotowany bezpośrednio do mycia i spryskiwania szyb samochodowych. Posiada doskonałe właściwości myjące, usuwa tłuste plamy i nierozpuszczalny w wodzie brud z szyb oraz urządzeń optycznych samochodu.
Stosować w temperaturze otoczenia do -22°C.

Karta produktu

Chcesz tankować najtaniej najwyższej jakości paliwo?

Zapisz się do newlettera,
by otrzymać informację o nowych promocjach.